Stolar 1800-tal

323990

STOLAR, 6 st, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, betsad furu

maskstungna, skador, kompletteringar

Rum 4

Stolar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1985126
3 800
1985075
3 600
1985075
3 400
1977627
3 200
1977627

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.