Bokhylla i teak

323980

BOKHYLLA, stämplad Svenska Möbelfabrikerna, 1950/60-tal, underdel och hyllsektion, teak, ben med mässingshylsor, höjd ca 161, 120x40,5 cm

Fanérskador vid låset

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 20

Bokhylla i teak

Budhistorik (3 bud)

1984358
850
1983784
1983654

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.