Byrå 1800-tal

323973

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 4-lådig, förgyllda beslag, kulfötter, dekor av halvkolonner, höjd ca 99, 93x51 cm

Avlutat, nyckel saknas

Rum 21

Byrå 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1984961
2 600
1984955
2 400
1984902
1984316
1984901
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.