Senbarockstolar

323972

STOLAR, 1 par, senbarock, 1700-tal, senare bemålning, sitthöjd 45 cm

Lagningar

Rum 6

Senbarockstolar

Budhistorik (6 bud)
1985558
550
1985317
500
1985254
450
1985048
1983714

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.