Stolar

323971

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, ek, sits och rygg läderbeklädda med s k gyllenläder, dekorspik, träskuren dekor, benavslut med lejontassar, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, en sits med skador

Rum 4

Stolar

Budhistorik (3 bud)

1977580
1976409
1975910

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.