Schäslong

323969

SCHÄSLONG, 1800-talets slut, sitthöjd 42, längd 183 cm

smärre slitage

Rum 12

Schäslong

Budhistorik (11 bud)
1985083
1 800
1985077
1 700
1984923
1 600
1983955
1983136
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.