Soffbord Fredrik Schrieven-Abeln

323950

FREDRIK SCHRIEVEN-ABELN, soffbord, 1960-tal, bordsskiva i glas, betsat underrede, höjd ca 49, 120x75 cm

Smärre skador

Rum 17

Budhistorik (14 bud)
1980455
1980451
1 900
1975064
1 800
1980450
1 700
1975064
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.