Takarmaturer 1 par

323947

TAKARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, sannolikt Hans Annell & Hans-Agne Jacobsson, i form av fotogenlampor, kupor med dekor av meanderslinga, höjd 82, diameter 73 cm
PROVENIENS: Östermalmskällaren

Dokument i form av folder finns att avhämta vid Utlämningen

Belysning, Taklampor

Takarmaturer 1 par

Budhistorik (4 bud)

1985079
1 600
1985062
1985043
1981776
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.