Olle Hjortzberg oljemålning

323946

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Guds hand, monogramsignerad och daterad OH 1914, olja på duk, ca 55 x 46 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1983419
1 600
1982983
1982045
1 400
1982877
1 300
1982045

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.