Primus Mortimer Pettersson oljemålning

323945

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Vy över solnedgång, monogramsignerad PMP, olja på pannå, ca 37 x 46 cm

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1985821
3 200
1985730
1985705
2 800
1985679
2 600
1979204
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.