Läsbord

323942

LÄSBORD, 1900-talets andra hälft, lackerad metallstomme, skiva i teak, höj- och sänkbart, maxhöjd 77, läsyta 61x34 cm

Brukslitage

Rum 3

Läsbord

Budhistorik (11 bud)
1983578
850
1983521
1983475
750
1983475
600
1983520
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.