Servisdelar design Louise Adelborg

323939

LOUISE ADELBORG, kaffe- och teservis, totalt 28 dlr, "Swedish Grace", Rörstrand, bestående av 6 kaffekoppar med fat,10 tekoppar med fat, 12 assietter, 4 tefat medföljer

Slitage, en tekopp med invändiga repor och missfärgning

Keramik/Porslin, Design

Monter 23

Budhistorik (6 bud)
1985266
550
1981792
500
1978162
450
1977840
1975123

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.