Byrå

323938

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 98, 104x45,5 cm

Nyckel saknas, omarbetad

Rum 4

Byrå

Budhistorik (21 bud)
1983957
5 600
1983938
5 400
1983890
5 200
1982636
5 000
1979828
4 800

Slutpris SEK:
5 600
588 EUR, 728 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.