Soffa fåtölj Elias Barp

323937

ELIAS BARP, soffa, fåtölj, "Den spanska möbeln", Gärsnäs, 1920/30-tal, betsad bok, sitthöjd ca 40, djup ca 76 resp 74, soffans längd ca 141 cm

Bruksslitage, smärre skador

Möbler, Soffor

Rum 20

Soffa fåtölj Elias Barp

Budhistorik (7 bud)
1983946
2 400
1983934
1983934
1982076
450
1982074

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.