Skåp 1900-talets första hälft

323935

SKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, förgyllda beslag, höjd 184, 105x52 cm

Nyckel finns, senare bemålat, senare beslag

Rum 18

Skåp 1900-talets första hälft

Budhistorik (28 bud)
1983307
2 400
1983733
1983307
1983302
1 900
1982924
1 800

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.