Fåtölj Dux

323931

DUX, fåtölj, Ljung Industrier, 1950/60-tal, stomme i ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Delvis torkad stoppning, stomme med smärre ytskador

Rum 9

Fåtölj Dux

Budhistorik

2015-08-25 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.