Mats Pehrson blandteknik

323927

MATS PEHRSON (född 1958): "At Dawn", a tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik, ca 71x56 cm

Rum 4

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1984098
2 400
1983888
1982915
1973941

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.