Mats Pehrson blandteknik/collage

323926

MATS PEHRSON (född 1958): "Warrior", a tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik/collage, ca 71x56 cm

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1984238
1977447
1977446
1974162

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.