Skåp 1900-talets början

323916

SKÅP, 2-delat, 1900-talets början, bemålat, förgyllda beslag, med utdragsskivor, höjd ca 236, 131x51

Nyckel saknas, omarbetat

Rum 20

Skåp 1900-talets början

Budhistorik (14 bud)
1985344
4 200
1985341
1985335
1985334
1985333
1 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.