Byrå 1900-talets början

323913

BYRÅ, 1900-talets början, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 110, 95x57 cm

Nyckel saknas, omarbetad

Rum 20

Byrå 1900-talets början

Budhistorik (18 bud)
1985261
1985259
1985249
1 900
1985257
1 900
1985249
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.