Jörgen Svensson oljemålning

323909

JÖRGEN SVENSSON (född 1958): "Monogram", a tergo etikettsmärkt samt daterad 1995, akryl på textil, målad med kanyl, ca 62,5x52 cm,
Proveniens: Andrén - Schiptjenko

Rum 4

Jörgen Svensson oljemålning
Budhistorik (4 bud)

1982065
1 800
1973414
1973413
1973321

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.