Pottskåp gustaviansk stil

323907

POTTSKÅP, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålat, förgyllda beslag, höjd ca 89, 46,5x41 cm

Omarbetat

Rum 4

Pottskåp gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
1985145
1984456
1 300
1983249
1982489
1982487
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.