Byrå gustaviansk stil

323906

BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 85, 89x44 cm

Omarbetad, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1985190
2 800
1985188
2 600
1985022
2 400
1984790
1981759

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.