Byrå gustaviansk stil

323903

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 82, 82x46 cm

Nyckel saknas, omarbetad

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
1985302
2 600
1985299
2 400
1985297
1985296
1985293
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.