Dan Wolgers

323902

DAN WOLGERS (född 1955): Nedtagningen, signerad och daterad Dan Wolgers -98, 280/290, serigrafi, bladmått ca 58x44 cm

Fack 28

Dan Wolgers
Budhistorik (35 bud)
1984242
3 400
1984198
3 200
1984241
3 200
1984198
1984239
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.