Stolar "Fanett"

323900

ILMARI TAPIOVAARA, stolar, 4 st., "Fanett", Edsbyverken, delvis svartlackerade, sitsar i teak, spår av etiketter, sitthöjd ca 42 cm

Senare lackering, skador, sitsarna med slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar

Budhistorik (18 bud)
1985120
1 300
1985040
1984191
1983873
1978772
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.