Pottskåp gustaviansk stil

323899

POTTSKÅP, 2 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade, förgyllda beslag, låda i sargen, höjd ca 74, 40x40 cm

Omarbetade

Rum 20

Pottskåp gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
1984072
3 800
1984064
3 600
1984035
3 400
1981305
3 200
1984033

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.