Gavlar till trädgårdsbänk

323897

TRÄDGÅRDSBÄNK / GAVLAR, 1 par, 1900-tal, svartlackerat gjutjärn, genombruten dekor, höjd ca 79 cm

Omfattande rostangrepp, färgbortfall, skador

Diverse, Möbler

Rum 20

Gavlar till trädgårdsbänk

Budhistorik (6 bud)
1975252
1 700
1982901
1 600
1975252
1973501
1973407

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.