Golvlampor 1900-talets andra hälft

323895

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, orangelackerade stommar, blommiga skärmar, total höjd 144 cm

Sockel med mindre bucklor, ytslitage, skärm med mindre buckla och något sned, en skärm lös

Belysning, Golvlampor

Budhistorik (6 bud)
1984099
600
1980305
550
1983766
500
1980305
450
1983765

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.