Mats Pehrson blandteknik

323894

MATS PEHRSON (född 1958): Komposition, signerad och daterad 2012 a tergo, blandteknik på duk, ca 26x41 cm

Monter 19

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (10 bud)
1983506
1 600
1983470
1981031
1977036
1975495
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.