Mats Pehrson blandteknik

323892

MATS PEHRSON (född 1958): Komposition, signerad och daterad a tergo 2012, blandteknik på duk, ca 26x41 cm

Monter 19

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1984197
2 400
1984195
1984088
1984044
500
1982834

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.