Madeline Pyk oljemålning

323890

MADELEINE PYK (född 1934): Familjebild med lejon, signerad och daterad M Pyk -74, olja på duk, 22x39 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Madeline Pyk oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1973428
1983042
1973428
2 800
1982851
2 600
1973428

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.