Byrå gustaviansk stil

323887

BYRÅ, 1900-talets början, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 80, 88x44 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, omarbetad

Rum 21

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1983584
3 800
1983404
3 600
1983404
3 400
1983389
3 200
1983389

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.