Spegel spegellampetter tenn

323874

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, tenn, spegelns mått ca 45x27 cm

Smärre ytskador

Diverse, Speglar

Monter 20

Spegel spegellampetter tenn
Budhistorik (16 bud)
1983242
950
1982884
900
1982755
850
1979663
1982272

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.