Saltkar

323868

SALTKAR, 8 st, silver och pläter, Japan, 1900-tal, i form av hinkar resp fiskar, höjd ca 3-5 cm

Slitage, skador

Diverse

Monter 20

Saltkar

Budhistorik (5 bud)
1982520
500
1975632
450
1974592
1974446
1973578

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.