von Konow oljemålning

323847

JURGEN VON KONOW (1914-59): Kvinnor på stranden, signerad och daterad v. Konow 1956, olja på duk, ca 33x45 cm

Fack 38

von Konow oljemålning

Budhistorik

2015-08-25 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.