Karl-Erik Forsberg serigrafi

323846

KARL-ERIK FORSBERG (1914-1995): Columbus, signerad och daterad Karl-Erik Forsberg 1990, 129/250, färgserigrafi, ca 27x25 cm

Fack 34

Karl-Erik Forsberg serigrafi
Budhistorik (5 bud)
1983526
450
1983459
1983013
1983458
1983013

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.