Catharina Göth

323843

CATHARINA GÖTH (född 1957): Dentosal, signerad Catharina Göth, akvarell och blyerts, 30x22 cm

Fack 10

Catharina Göth

Budhistorik (5 bud)
1976288
550
1982926
500
1976288
1981287
1976288

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.