Samovar pläter

323829

SAMOVAR, pläter, 1800-tal, reliefdekor med motiv av rocailler, benställning med brännare, höjd ca 40 cm

Slitage, repor

Diverse, Metall

Monter 20

Samovar pläter

Budhistorik (18 bud)
1983591
1983585
1983590
1983585
950
1983589
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.