Engelsk pläter

323827

KAROTTER, 2 st, FAT, 2 st, KAROTTOMTAG, pläter, bl a England, 1800/1900-tal, brickor och omtag diameter ca 23-28 cm

Bruksslitage, insats saknas till karottomtag

Diverse

Monter 20

Engelsk pläter

Budhistorik (3 bud)

1983664
1981540
1973601

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.