Formar i koppar

323825

FORMAR, mm, koppar, 18/1900-tal

Slitage

Metall, Allmoge

Rum 7

Formar i koppar

Budhistorik (9 bud)
1983616
700
1982300
650
1982298
600
1981090
550
1979364
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.