Carl Brandt oljemålning

323820

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med kvarn, signerad C Brandt, olja på duk, 59 x 94 cm

Rum 19

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1984228
5 800
1984223
5 600
1984217
5 400
1984208
5 200
1984214
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.