Kunglig Dansk vas och skålfat i porslin

323805

ROYAL COPENHAGEN, vas, skålfat, porslin, delvis förgylld dekor, orange- och gråkrackelerad glasyr, höjd 4,5-21,5 cm

Keramik/Porslin

Monter 19

Budhistorik (8 bud)
1984288
600
1983021
550
1984286
550
1983021
500
1983455
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.