Oidentifierad konstnär biblisk scen

323797

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Biblisk scen med Jesus, olja på duk , 39x55 cm

Retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
1987916
1 400
1987915
1 300
1987411
1987409
700
1977525
450

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.