Taklampa mässing

323794

TAKLAMPA, 1800-talets slut, förgylld mässing, för 4 ljus, höjd 50 cm

Något sneda ljusarmar, lösa prismor medföljer (FS43)

Belysning, Taklampor

Taklampa mässing

Budhistorik (1 bud)

1979282
2015-08-22 02:32:32

2015-08-25 kl 11:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.