John Drugge

323791

JOHN DRUGGE (1914-1992), Sträckande and, signerad Drugge, olja på duk, 48x60 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

John Drugge

Budhistorik (3 bud)

1991390
1991282
1991121

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.