Heiskanen Bastuinteriör

323789

M HEISKANEN (1900-tal), Bastuinteriör, signerad och daterad M Heiskanen 1945, olja på duk, 68x98 cm

Smärr färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Heiskanen Bastuinteriör

Budhistorik (4 bud)

1992153
450
1992035
1992034
1978360

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.