John Drugge

323788

JOHN DRUGGE (1914-1992), Vid parken, signerad Drugge, olja på pannå, 58x71 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

John Drugge

Budhistorik (10 bud)
1987994
750
1991661
700
1987994
650
1991660
600
1987994
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.