Axel Lind oljemålning

323787

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 20 x 80 cm

Rum 6

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1983209
2 800
1975390
2 600
1974121
2 400
1974098
1973450

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.