Axel Lind oljemålning

323785

AXEL LIND (1907-2011): "Mulen nordsjö", signerad Axel Lind, olja på duk, 37x69 cm

Rum 6

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1976964
3 400
1975388
3 200
1974099
1973448
2 800
1973437
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.